Dlaczego wirtualny asystent jest lepszy od pracownika?

Dlaczego wirtualny asystent jest lepszy od pracownika

Jeszcze do niedawna zatrudnianie pracownika przy rosnących zadaniach firmy, to była konieczność.
W końcu samodzielnie trudno dopilnować wszystkich zadań, dokumentów i spotkań, a gdzie w tym wszystkim obsługa maila i odbieranie połączeń przychodzących?


Nowe możliwości

Dzisiejsze czasy są o tyle prostsze z perspektywy firm i przedsiębiorców, że oferują szereg możliwości, które pozwalają oddelegować wiele zadań, jednocześnie nie martwiąc się rosnącycmi kosztami. W końcu każdy nowy pracownik, to kolejne dodatkowe pieniądze, które poza wynagrodzeniem musi ponieść pracodawca, czyli świadczenia, benefity pracownicze, składki na ZUS, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie. Te wszystkie koszty można łatwo i skutecznie ograniczyć korzystając z usług wirtualnych asystentów online.

Ich zadania polegają na określonnych czynnościach, ustalanych na podstawie umowy podpisanej z daną firmą i ograniczają się jedynie do wypłaty ustalonego wynagrodzenia. 

Żadnych ukrytych kosztów. 
Żadnych składek ZUS. 
Żadnych płatnych zwolnień i urlopów.

Kiedy potrzebujesz pomocy wirtualnego asystenta?

Jeśli brakuje Ci czasu na realizację wszystkich zadań i jesteś przytłoczony codziennymi obowiązkami, to pomoc wirtualnych asystentów online z pewnością pozwoli Ci ruszyć z miejsca.
Zlecając zadania wirtualnemu asystentowi nie musisz się martwić obsługą Twojego maila oraz pamiętać o ważnych terminach. Ich zadaniem będzie także stworzenie dla Ciebie grafik na Twoje social media, a także ich planowa publikacja. Mało tego żadna wiadomość od Twoich klientów nie pozostanie bez odpowiedzi, a kontakt z odbiorcami będzie przyjemny i na najwyższym poziomie. Dzięki pomocy wykwalifikowanych wirtualnych asystentów już nigdy nie będziesz miał problemu z przygotowaniem czy wypełnieniem ważnych dokumentów, a dzięki zaangażowaniu i badaniu trendów oraz rynku zawsze będziesz się wyróżniać kreatywnymi materiałami.

Nie musisz podpisywać umowy na czas nieokreślony, możesz korzystać z usług wirtualnych asystentów wtedy, kiedy potrzebujesz ich pomocy. Pamiętaj, że ich praca ma Tobie pomóc i odciążyć Cię od natłoku obowiązków.

Sprawdź ofertę i wybierz dla siebie i swojej firmy najlepszy pakiet!

Najstarsze