Piotr Jóźwicki

Nazywam się Piotr Jóźwicki i urodziłem się w 1981 roku.  

Ukończyłem studia inżynierskie na Uniwesytecie Łódzkim na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej, kierunek sieci komputerowe. W swoim życiu pracowałem zarówno jako sprzedawca, pracownik produkcji oraz analityk biznesowy wdrażający system kancelaryjny w jednej z największych korporacji telekomunikacyjnych. 

Od 2013 roku zmieniłem jednak całkowicie branżę i od tego czasu nieprzerwanie pracuję w firmie zajmującej się wytwarzaniem ferrytów m.in. dla jednej z najbardziej rozwojowych gałęzi przemysłu w Europie, czyli branży automotive i tworzę m.in. bazy danych oraz dokumentację techniczną na stronę internetową.

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to moja żona rozpoczęła działalność w sieci. Wykonywałem na jej potrzeby wszystkie fotografie zarówno te lifestylowe, jak i typowo produktowe na bloga oraz social media. Z czasem fotografia przerodziła się w coś więcej, co sprawiło, że zapragnąłem nabyć wiedzę poprzez udział w szkoleniach i kursach online. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że wykonywanie zdjęć reklamowych dla moich Klientów lub wsparcie techniczne ich działalności daje mi niesamowitą satysfakcję i zachęca mnie cały czas do pogłębiania swoich umiejętności.

Ukończone kursy

  • Microsoft Excel